SREDNJA VOJNA ŠKOLA KoV SARAJEVO

Sećanja na pitomačke dane provedene u SVŠ KoV Sarajevo....i ostalim vojno-školskim centrima rodova KoV JNA


GDE STE I ŠTA RADITE ?

TemeOdgovoriAutorViđenoZadnji komentar
Nema novih komentara   77. klasa ŠRO Int Sl 1989/90 Sarajevo 18Salle4790Vidi zadnji komentar on Sun 26 Jan - 16:45
by Claudio Vukonic
Nema novih komentara   24 klasa SVS KoV Sarajevo i 24 klasa OMJ Banja Luka 4predrag vorkapic CVRCAK3134Vidi zadnji komentar on Fri 11 Oct - 19:46
by Ivan Rupa
Nema novih komentara   23 klasa svs Sarajevo 0kovacevic1648Vidi zadnji komentar on Fri 4 Feb - 14:54
by kovacevic
Nema novih komentara   Bach-Apatin 2Bach1344Vidi zadnji komentar on Tue 25 May - 18:31
by milanpavlovic13
Nema novih komentara   staresine 27 klase 1pure1240Vidi zadnji komentar on Mon 11 Jan - 20:39
by dragan djukic
Nema novih komentara   Spisak 4.voda 33.klase SVS KoV 0steftea1566Vidi zadnji komentar on Wed 23 Dec - 21:30
by steftea
Nema novih komentara   33.klasa SVS KoV - Hajde da se okupimo ponovo! 1steftea2096Vidi zadnji komentar on Sun 6 Dec - 18:00
by ABHO
Nema novih komentara   27 i 27A KLASA 1Vladisans1502Vidi zadnji komentar on Sat 24 Oct - 22:57
by medion68
Nema novih komentara   uzajamna pomoć drugova 0medion681414Vidi zadnji komentar on Wed 3 Jun - 14:09
by medion68
Nema novih komentara   obavještenje 0medion681496Vidi zadnji komentar on Tue 2 Jun - 21:02
by medion68
Moderatori
niko
Permissions in this forum:
Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

Trenutno su ovdje: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

Registrovani članovi trenutno na forumu: niko


  • Novi komentari Novi komentari
  • Nema novih komentara Nema novih komentara
  • Novi komentari [ Popularna tema ] Novi komentari [ Popularna tema ]
  • Nema novih komentara [ Popularna tema ] Nema novih komentara [ Popularna tema ]
  • Novi komentari [ zatvoreno ] Novi komentari [ zatvoreno ]
  • Nema novih komentara [ zatvoreno ] Nema novih komentara [ zatvoreno ]
  • Obavještenje Obavještenje
  • Ne propusti! Ne propusti!
  • Global announcement Global announcement
Danas je Sat 3 Dec - 19:35